Štafety a sprint v Rychnově nad Kněžnou

08.09.2013 16:20

O prvním zářijovém víkendu reprezentovalo 15 mladých závodníků Pražskou oblast ve dvou závodech Českého poháru štafet. Velmi pěkně si vedli především ti nejmladší v kategorii DH12. V sobotu se umístili na 5., 8.  a 21. místě (z celkem 28 startujících) a v neděli si se jim dařilo ještě lépe, když si štafeta ve složení Milan Malačka, Maruška Kalousková a Tomík Janovský doběhli pro skvelé 3. místo! Gratulujeme. Výborně běžely i další štafety, které skončili na 8., 15. a 19. místě!

V sobotu se navíc ještě běžel sprint, kde si nejlépe vedl Petr Šebek, který zvítězil v kategorii H14. Na druhém místě v D12 skončila Maruška Kalousková a na třetím v H12 Milan Malačka. Nedaleko od "bedny" shodně na 5. místě doběhli Tomík Janovský (H12) a Agáta Najmanová (D12). Skvělé výsledky, velká gratulace!